Hudební kalendář 
 

 
KVĚTEN  2002
 
Datum Čas Místo Akce hraje
1. 5.15. 00Poděbrady - kolonádaKoncertStaropražští heligonkáři
1. 5. TrocnovKoncertBabouci
2. 5.19. 00Hodonín - KD Horní ValyKoncertHovorané, Stříbrňanka
3. 5. ŠitbořiceMájováLácaranka
4. 5. ŠitbořiceMájováLácaranka
4. 5. DobřejoviceTaneční zábavaBabouci
4. 5.19. 00Čimelice Staropražští heligonkáři
5. 5. Dobroměřice u LounNedělní odpoledne s Lounskou třináctkouLounská třináctka
5. 5. TulešiceHodyPolanka
5. 5. Červený KostelecPromenádní koncert 
5. 5. RajhradiceHodyLácaranka
5. 5.14. 00Kolín - Zámecká Poděbradka
5. 5. DěčínKoncertOrchest K. Vlacha
7. 5. NáchodKoncertKoletovka
8. 5.16. 00KuřimKoncertStříbrňanka
8. 5.15. 00LanškrounKoncertMoravěnka
9. 5. HořiceKoncertOrchest K. Vlacha
10. 5.20. 00-03.00Boršov n. Vl.NarozeninyŠumavanka
11. 5.18. 00Frýdlant nad Ostr.KoncertFerrum, PH Olomouc
11. 5. Hrad Holštýn Mor. Veselka
11. 5. ZámrskKoncertŠeucouská muzika
11. 5. Kolín - divadloKoncertKmochova hudba
11. 5.14. 30Opava - kino MírKoncertVacenovjáci
11. 5.13. 30Horš. TýnKoncertStavovanka
11. 5. Touškov u StoduKoncertStavovanka
11. 5.20. 00DubňanyTaneční zábavaStříbrňanka
12. 5. ŠardiceMažoretkyMladá muzika
12. 5.14. 00Velké OpatoviceFestival DHVlčnovjanka
14. 5.19. 30Jindř. HradecKoncertMoravěnka
15. 5. Nová PakaKoncertOrchest K. Vlacha
16. 5.19. 30SenicaKoncertMoravěnka
17. 5. BosňanyTaneční zábavaBabouci
17. 5. Němčice u HolešovaTaneční zábavaMor. Veselka
18. 5. OpavaZemědělská výstava ZEMPODH Boršičanka
18. 5.14. 00KřižanoviceHodyStříbrňanka
18. 5. Rejta u BosňanTaneční zábavaBabouci
18. 5.17. 00MichaloviceKoncertLitoměřičanka
18. 5. Ústí u Hranic na Mor. Mor. Veselka
18. 5.14. 00Krásno Březovská desítka
18. 5.11. 00Chlum sv. Máří Březovská desítka
18. 5.19. 00Hodonín - KD Horní ValyKoncertOrchest K. Vlacha
18.-19. 5. HodonínMezinárodní soutěž "Zlatá křídlovka" 
18. 5. - 21. 9. PrahaSobotní promenádní koncerty voj. hudeb na Pražském hradě 
19. 5. IvančiceIvančické chřestové slavnosti, koncertPolanka
19. 5. Moravské Budějovicepřehlídka DHPolanka
19. 5.14. 00Kolín - ZámeckáKoncertStaropražští heligonkáři
22. 5.18. 00Praha 10KoncertSURF Blansko
22. 5.19. 30Hořovice Březovská desítka
23. 5.19. 30ÚpiceKoncertMoravěnka
24. 5. Rtyně v PodkrkonošíPřehlídka DH 
24. 5.20. 00-03.00Boršov n. Vl.Otevření vodáckého tábořištěŠumavanka
25. 5.9.30 - 23.00Vysoké MýtoČermákovo Vysoké MýtoZUŠ: Volary, Vlašim, Chrudim, Bystřice nad Peršt., Vimperk, Uničov, Přerov, Svitavy
25.-26. 5.  ZbirohVačkářův Zbiroh 
25.-26. 5.  Rtyně v PodkrkonošíKoletova Rtyně 
25. 5. Roztoky u JilemniceKoncertŠeucouská muzika
25. 5. Sisma u PřerovaKácení májeMor. Veselka
25. 5. VlčnovKoncertŠohajka
25. 5. VlčnovJízda králůVlčnovjanka
25. 5. Dublovice u SedlčanTaneční zábavaBabouci
25. 5.9.00 -17.00Týn n. Vl.Baráčnická slavnostŠumavanka
25. 5.20.00 -02.00AdamovNarozeninyŠumavanka
26. 5. Moravské Budějovicepřehlídka DHPolanka
26. 5.14.00ZdounkyFestival mládežnických dechových orchestrů 
26. 5. VlčnovJízda králů 
26. 5. Hustopeče nad BečvouKácení májeMor. Veselka
26. 5. Dolní BukovskoKoncertBabouci
26. 5.13. 00HustopečeSetkání DH 
26. 5.10. 00Mor. BudějoviceFestival DH 
30. 5.19. 00Luhačovice - ElektraTaneční zábavaVlčnovjanka
31. 5.20. 00TvrdonicePřehlídka DHBojané, Stříbrňanka
 

Návrat na začátek stránky