Hudební kalendář 
 

 
ÚNOR  2002
 
Datum Čas Místo Akce hraje
1. 2. StráškoviceBálBabouci
1. 2. ÚstrašicePlesBřezovanka
1. 2. Hradec KrálovéPlesPodhoranka
1. 2.20.00-03.00NeplachovPlesBožejáci
1. 2. Horní CerekevPlesTřeboňská dvanáctka
2. 2.20.00Nové BránicePlesBrněnka Jana Hájka
2. 2. Valašské KloboukyPlesValaška
2. 2. KyjovPlesŽadovjáci
2. 2. DřevohosticePlesMor. Veselka
2. 2. MikulčicePlesBojané
2. 2. RasoviceOstatkyVoděnka
2. 2. Velké BílovicePlesBoršičanka A. Koníčka
2. 2. PrušánkyPlesJezerka
2. 2. Němčice u NetolicPlesBabouci
2. 2.20.00-03.00DomašínPlesBožejáci
8. 2. RakováPlesBabouci
8. 2.20.00-03.00SoběslavPlesBožejáci
9. 2. Boršice u Blatnice Boršičanka
9. 2.20.00-03.00Hrdějovice (u ČB)PlesŠumavanka
9. 2.20.00Podolí u Brna OstatkyBrněnka Jana Hájka
9. 2.19. 00Blatnice pod Sv. Ant.Zahrádkářský ples - košt vínaLipovjanka
9. 2. DubnéPlesBabouci
9. 2. Valašské KloboukyPlesValaška
9. 2. ŠardicePlesŽadovjáci
9. 2. ŠitbořiceOstatkyZlaťanka z Kobylnic
9. 2. KněždubPlesBojané
9. 2. RokytnicePlesMor. Veselka
9. 2. KřižanoviceOstatkyVoděnka
9. 2. MiloticeOstatkyPodhoranka
9. 2.19. 30Kolín - ZámeckáPles 
9. 2. ÚvalyPlesBřezovanka
9. 2. Horní BojanovicePlesHornobojani, Jezerka,..
9. 2.20.00-03.00HlavatcePlesBožejáci
9. 2. Nové HradyMasopustní zábavaTřeboňská dvanáctka
10. 2. Nové HradyMasopustTřeboňská dvanáctka
10. 2. Dobroměřice u LounNedělní odpoledne s Lounskou třináctkouLounská třináctka
10. 2.09.00-01.00DoudlebyMasopustŠumavanka
12. 2.16.00-19.00České BudějoviceMasopustŠumavanka
13. 2.20.00-03.00HořovicePlesBožejáci
14. 2. Hodonín - KD Horní ValySeriál DH 
15. 2.20.00-03.00NeznašovObecní plesŠumavanka
15. 2.20.00-03.00VčelnáBaráčnický plesŠumavanka
15. 2. KrajníčkoPlesBabouci
15. 2.20.00-03.00PacovPlesBožejáci
16. 2. Kojetín Boršičanka
16. 2. StrážnicePlesLipovjanka
16. 2. JankovPlesBabouci
16. 2. BrnoPlesValaška
16. 2. RakvicePlesJezerka
16. 2. ŠitbořicePlesZlaťanka z Kobylnic
16. 2. StrachotínPlesBojané
16. 2. ČáslavPlesBřezovanka
16. 2. JežovPlesPodhoranka
16. 2. LetoniceOstatkyVoděnka
16. 2.20.00-03.00JihlavaPlesBožejáci
22. 2. VýškovicePlesBabouci
22. 2. ŽádovicePlesŽadovjáci
22. 2.20.00-03.00RatajePlesBožejáci
23. 2. PurkarecPlesBabouci
23. 2. VícemiliceOstatkyŽadovjáci
23. 2. KloboukyPlesJezerka
23. 2. ÚvalyPlesBřezovanka
23. 2. MiloniceOstatkyVoděnka
23. 2.20.00-03.00TemelínPlesBožejáci
24. 2. Dobroměřice u LounNedělní odpoledne s Lounskou třináctkouLounská třináctka
 

Návrat na začátek stránky