Hudební kalendář 
 

Chcete se prezentovat na našem serveru ?.     Pošlete nám E-mail: dechovka@dechovka.cz

 
ÚNOR  2000

Datum Čas Místo Akce Hraje
4.2. Nový Bydžov (Králíky) Březovanka
4.2. Blansko Vacenovjáci
4.2. PráčePles mlýnůHovorané
4.2. Francova LhotaPlesŠohajka
4.2. NeplachovPles Božejáci
5.2. BoleradiceDivadelní plesLácaranka
5.2. OřechovPlesDoubravěnka
5.2. Němčice u NetolicPlesBabouci
5.2. Zruč nad Sázavou Březovanka
5.2. HodonínPles KDU ČSLŠohajka
5.2. RohatecPles chovatelůVacenovjáci
5.2. Brno Ples KDU ČSLPřespolanka
5.2. HrušováBálŠeucovská Muzika
5.2. ŽabovřeskyPlesBožejáci
5.2. LuhačovicePlesVnorovjané
5.2. LoukaPlesLipovjanka
6.2. HodonínPodvečer s muzikouŠestka J. Konečného
11.2. JankovHasičský plesBabouci
11.2. PacovPlesBožejáci
12.2. Osová BítýškaPlesDoubravěnka
12.2. NeplachovPlesBabouci
12.2. Úvaly Březovanka
12.2. BzenecPles KDU ČSLSobuláci
12.2. KolínZámeckáKP Fr. Kmocha
12.2. NasavrkyHasičský plesŠeucovská Muzika
12.2. TřebíčPlesBožejáci
12.2. Moravany u KyjovaPlesPodhoranka
12.2. VnorovyKrojovaný plesVnorovjané
12.2. StrážniceBarum plesLipovjanka
17. 2.19. 00Uh. BrodKoncertStříbrňanka
17. 2.19. 00Mladá Boleslav - Dům kultury Moravanka
18. 2.20. 00TřinecSpolečenský plesMistříňanka
18. 2.19. 00Smržovka - hotel Palác Moravanka
18. 2. VyškovicePlesBabouci
18. 2. Velké BílovicePlesGloria
18. 2. Jindřichův HradecPlesBožejáci
19. 2.20. 00KyjovPlesMistříňanka
19. 2.20. 00Žilina - VŠ Vlčince Moravanka
19. 2.20. 00Uh. Hradiště - klub kultury Stříbrňanka
19. 2. BojkovicePles městaValaška
19. 2. PustiměřPlesVoděnka
19. 2. HalenkovPlesGloria
19. 2. KrumvířPlesLácaranka
19. 2. BorkovicePlesBabouci
19. 2. MikulčicePlesŠohajka
19. 2. Velké LosinyLázeňský plesVlčnovjanka
19. 2. TemelínPlesBožejáci
19. 2. RatíškovicePles hasičiPřespolanka
20. 2.15. 30Hodonín - KDPoslechově taneční podvečer6 Jožky Konečného
22. 2. Praha - KD BarikádníkůTaneční večerStaropražští heligonkáři
23. 2.15. 00Poděrady Staropražští heligonkáři
24. 2.19. 00Hodonín - KDSeriál DHBojané, Ištvánci, ...
25. 2. KrumvířPles Mistříňanka
25. 2. Pelhřimov - KD MájPlesBožejáci
25. 2.15. 00Kostelec n/Č. Lesy Staropražští heligonkáři
26. 2.19. 00Studénka - Dělnický dům Moravanka
26. 2. HodonínPles peněžnictvíMistříňanka
26. 2. Valašské KloboukyValšský bálValaška
26. 2. KozlanyOstatkyVoděnka
26. 2. NěmčičkyPlesLácaranka
26. 2. PurkarecPles spolku VltavínBabouci
26. 2. ČejkovicePles hasičůKateřinka
26. 2. StrachotínRybářský plesŠohajka
26. 2. Brodek u KonicePles KDU ČSLVlčnovjanka
26. 2. Horní CerekevPlesBožejáci
26. 2. Ostrožská LhotaPles Červeného křížeStříbrňanka
29. 2. Praha - KD BarikádníkůTaneční večerStaropražští heligonkáři


Návrat na titulní stránku